| Emiş Gücü | 5000Pa Maksimum Siklon Emme |
|---|---|
| Navigasyon teknolojisi | Hassas LiDAR SLAM Navigasyonu |
| Pil Kapasitesi | 5200mAh Lityum İyon |
| Çalışma süresi | 180 Dakikaya Kadar |
| Çöp Kovası Kapasitesi | 400ml (robot) + 3L (baz istasyonu) |
| Ürün adı | Seri biyokütle ateşli buhar kazan |
|---|---|
| Yakıt | Biyokütle, saman, ahşap, kömür |
| Ağırlık | Özelleştirme |
| Stil | Tarihsel |
| Durum | Yeni |
| Ürün adı | 1T/H ÇALIŞTIRILMASI KOLAY DZL Serisi Biyokütle Ateşli Buhar Kazanı |
|---|---|
| Tasarım yakıtı | Biyokütle, saman, ahşap, kömür |
| Kullanım | İndustal hastane |
| Stil | Tarihsel |
| Durum | Yeni |
| İsim | DZL2 2T/H 204 ℃ Zincir Grad Dzl Serisi Biyokütle Ateş Buhar Kazanı |
|---|---|
| Yakıt | Biyokütle, saman, ahşap, kömür |
| Yeterlik | % 82 |
| Sertifika | ISO CE |
| Durum | Yeni |
| İsim | 3T/H Ahşap Çip Yanan DZL Serisi Biyokütle Ateşli Buhar Kazanı |
|---|---|
| Basınç | 1.25/1 |
| Yeterlik | % 82 |
| Sertifika | ISO CE |
| Durum | Yeni |
| İsim | DZL4 4T/H Ahşap Çip Yanan DZL Serisi Biyokütle Ateş Buhar Kazanı |
|---|---|
| Stil | Tarihsel |
| Yeterlik | % 82 |
| Tip | Doğal Dolaşım |
| Durum | Yeni |
| İsim | 6t/s Yeni Durum DZL Serisi Biyokütle Ateşli Buhar Kazanı |
|---|---|
| Stil | Tarihsel |
| Kazan Verimliliği | % 82 |
| Buhar sıcaklığı | 193/204 ℃ |
| Besleme suyu sıcaklığı | 20°C |
| Ürün adı | 8 8t/s Pirinç Husk Ateşli DZL Serisi Biyokütle Ateşli Buhar Kazanı |
|---|---|
| Sertifika | ISO CE |
| Isıl verim | % 82 |
| Buhar sıcaklığı | 193/204 ℃ |
| Besleme suyu sıcaklığı | 20°C |
| Ürün adı | 10T/H Konut Ticari DZL Serisi Biyokütle Ateşli Buhar Kazanı |
|---|---|
| Sertifika | ISO CE |
| Isıl verim | % 82 |
| Kullanım | Hastane, endüstriyel/elektrik santrali için endüstriyel, elektrik santrali |
| Satış sonrası hizmet sağlanan hizmet | Mühendisler Yurtdışında hizmet makineleri için mevcut |
| Isı gücü | 0.35-2.8kW |
|---|---|
| Çalışma baskısı | 1.0mpa |
| Yeterlik | % 96 |
| Yakıt | Gaz ve Petrol |
| Boyut | bağlı olmak |