| Model NO. | M0-020080-D2 |
|---|---|
| Ürün Adı | Gümrüklenmiş Ağır Hizmet Malları Hidrolik Makale Lif |
| Kapasite | 2000kg |
| Asansör vuruşu | 800 mm |
| Yakın yükseklik | 200 mm |
| Model No. | M5, 5-120040-D2 |
|---|---|
| Ürün adı | Ağır hizmet tipi mekanik molalar ve hidrolik asansör |
| Kapasite | 12000kg |
| Asansör vuruşu | 400mm |
| Yakın yükseklik | 1000mm |
| Piksel Aralığı | 10 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD3535 |
| Parlaklık | 1200 CD/M2 |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP43 |
| Piksel Aralığı | 10 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD3535 |
| Parlaklık | 8000 nit |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Piksel Aralığı | 1,25 mm |
|---|---|
| paneli tipi | Koçan |
| Parlaklık | 800 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 3840 Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |
| Piksel Aralığı | 5 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD2727 |
| Parlaklık | 6000 nit |
| Yenileme hızı | 1920hz |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Piksel Aralığı | 4 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD2727 |
| Parlaklık | 800 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP43 |
| Piksel Aralığı | 4 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD2727 |
| Parlaklık | 1200 CD/M2 |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP43 |
| Piksel Aralığı | 1,25 mm |
|---|---|
| paneli tipi | Koçan |
| Parlaklık | 8000 nit |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Piksel Aralığı | 3,91 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD2727 |
| Parlaklık | 1000 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |