| رقم النموذج | M3 ، 5 030160-D2/2H |
|---|---|
| اسم المنتج | ماركو جدول رفع المقص الهيدروليكي |
| سعة | 3000 كجم |
| ارفع السكتة الدماغية | 1600mm |
| ارتفاع قريب | 600mm |
| Model NO. | M5, 5-120130-D2 |
|---|---|
| Product Name | Marco Vertical Hydraulic Scissor Lift Table |
| Capacity | 12000kg |
| Lift Stroke | 1300mm |
| Close Height | 885mm |
| Model NO. | M7, 5-100500-D2 |
|---|---|
| Product Name | Marco Customsized Hydraulic Scissor Lift Platform |
| Capacity | 10000kg |
| Lift Stroke | 5000mm |
| Close Height | 1100mm |
| Model NO. | M5-200060-D4/2L |
|---|---|
| Product Name | Industrial Hydraulic Scissor Lift Working Platform |
| Capacity | 20000kg |
| Lift Stroke | 600mm |
| Close Height | 670mm |
| Model NO. | M4-020146-D2 |
|---|---|
| Product Name | Marco Hydraulic Scissor Lift Work Platform |
| Capacity | 2000kg |
| Lift Stroke | 1460mm |
| Close Height | 550mm |
| Model NO. | M4-020290-D4/2B |
|---|---|
| Product Name | Hydraulic Scissor Lift Working Platform |
| Capacity | 2000kg |
| Lift Stroke | 2900mm |
| Close Height | 650mm |
| Model NO. | M3-020190-D2/2H |
|---|---|
| Product Name | Hydraulic Operated Turntable on Hydraulic Scissor |
| Capacity | 2000kg |
| Lift Stroke | 1900mm |
| Close Height | 700mm |
| Model NO. | M7, 8-180280-D2 |
|---|---|
| Product Name | Hydraulic Scissor Lift Driven Table Without Frame |
| Capacity | 18000kg |
| Lift Stroke | 2800mm |
| Closed Height | 725mm |
| Model NO. | M1-006090-D1-MT |
|---|---|
| Product Name | Pallet Hydraulic Scissor Lift Table |
| Capacity | 600kg |
| Lift Stroke | 900mm |
| Close Height | 470mm |
| Model NO. | M7-030543-D2 + M3, 5-030112-D4/2L |
|---|---|
| Product Name | Stationary Stage Hydraulic Scissor Lift Platform |
| Capacity | 3000kg |
| Lift Stroke | 6550mm |
| Close Height | 1700mm |