| Naam | 3T/H Wood Chip Burning DZL -serie Biomassa Fired Steam Boiler |
|---|---|
| Druk | 1.25/1 |
| Efficiëntie | 82% |
| Certificering | ISO CE |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | DZL4 4T/H Wood Chip Burning DZL -serie Biomassa Fired Steam Boiler |
|---|---|
| Stijl | Historische |
| Efficiëntie | 82% |
| Type | Natuurlijke Omloop |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productnaam | 10T/H Residential Commercial DZL Series Biomassa Fired Steam Boiler |
|---|---|
| Certificering | ISO CE |
| Thermische efficiëntie | 82% |
| Gebruik | Industrieel, elektriciteitscentrale, voor ziekenhuis, industrieel/elektriciteitscentrale |
| After-sales service verstrekt | Ingenieurs beschikbaar voor servicemachines in het buitenland |
| Naam | 4.2MW 115 ℃ DZL -serie Propaan Biomassa Fired Hot Water Boiler |
|---|---|
| Uitlaatwaterdiameter | 150 mm |
| Veiligheidsklepdiameter | 2*50 mm |
| Retourwaterdiameter | 150 mm |
| Dimensie | 7.29*3.19*3.7m |
| Naam | DZL4 4T/H Wood Chip Burning DZL -serie Biomassa Fired Steam Boiler |
|---|---|
| Stijl | Historische |
| Efficiëntie | 82% |
| Type | Natuurlijke Omloop |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | 3T/H Wood Chip Burning DZL -serie Biomassa Fired Steam Boiler |
|---|---|
| Druk | 1.25/1 |
| Efficiëntie | 82% |
| Certificering | ISO CE |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | 6t/h Nieuwe staat DZL -serie Biomassa Fired Steam Boiler |
|---|---|
| Stijl | Historische |
| Boiler-efficiëntie | 82% |
| Stoomtemperatuur | 193/204 ℃ |
| De temperatuur van het voerwater | 20℃ |
| Productnaam | 8 8t/H rijstschil afgevuurd DZL -serie Biomassa Fired Steam Boiler |
|---|---|
| Certificering | ISO CE |
| Thermische efficiëntie | 82% |
| Stoomtemperatuur | 193/204 ℃ |
| De temperatuur van het voerwater | 20℃ |
| Naam van de ketel | Serie perfecte reparatie- en onderhoudsbiomassa -ontslagen stoomketel |
|---|---|
| Brandstof | Biomassa, stro, hout, steenkool |
| Structuur | Brandbuis |
| Dimensie (L*W*H) | hangt ervan af |
| Nominale werkdoeltreffendheid | 92,4%--94,5% |
| Naam | 7MW 1,25 MPa DZL -serie Efficiëntie 83% Biomassa Fired Hot Water Boiler |
|---|---|
| Uitlaatwaterdiameter | 200 mm |
| Veiligheidsklepdiameter | 2*50/80mm |
| Retourwaterdiameter | 200 mm |
| Dimensie | 8.5*3.4*3.7m |