| Apparatuurmodel | Serie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Drie fase / 380V / 50Hz |
| Nominale kracht | uitgangsvermogen is instelbaar |
| Functie | Energiebesparing |
| Ovenstructuur van het lichaam | gelast door stalen plaat en sectie staal |
| Stroomvoorziening | Drie fase / 380V / 50Hz |
|---|---|
| Nominale kracht | uitgangsvermogen is instelbaar |
| Functie | Energiebesparing |
| Ovenstructuur van het lichaam | gelast door stalen plaat en sectie staal |
| Bogie -structuur | Zware belasting weerstaat |
| Apparatuurmodel | RT3 -serie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Drie fase / 380V / 50Hz |
| Nominale kracht | uitgangsvermogen is instelbaar |
| Functie | Energiebesparing |
| Ovenstructuur van het lichaam | gelast door stalen plaat en sectie staal |
| Ovenstructuur van het lichaam | gelast door stalen plaat en sectie staal |
|---|---|
| Functie | Energiebesparing |
| Stroomvoorziening | Drie fase / 380V / 50Hz |
| Nominale kracht | uitgangsvermogen is instelbaar |
| Apparatuurmodel | Serie |
| Apparatuurmodel | Serie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Drie fase / 380V / 50Hz |
| Nominale kracht | uitgangsvermogen is instelbaar |
| Functie | Energiebesparing |
| Ovenstructuur van het lichaam | gelast door stalen plaat en sectie staal |
| Ovenstructuur van het lichaam | gelast door stalen plaat en sectie staal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Drie fase / 380V / 50Hz |
| Nominale kracht | uitgangsvermogen is instelbaar |
| Functie | Energiebesparing |
| Bogie -structuur | Zware belasting weerstaat |
| Apparatuurmodel | RT3 -serie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Drie fase / 380V / 50Hz |
| Nominale kracht | uitgangsvermogen is instelbaar |
| Functie | Energiebesparing |
| Ovenstructuur van het lichaam | gelast door stalen plaat en sectie staal |
| Functie | Energiebesparing |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Drie fase / 380V / 50Hz |
| Nominale kracht | uitgangsvermogen is instelbaar |
| Ovenstructuur van het lichaam | gelast door stalen plaat en sectie staal |
| Bogie -structuur | Zware belasting weerstaat |
| Nominale kracht | 90 kW |
|---|---|
| Nominale temperatuur | 950℃ |
| Maat in de oven | 1800*900*600 mm |
| Max laden eenmaal | 2.5 ton |
| Afmetingen | 3400*1830*2400mm |
| Nominale kracht | 120 kW |
|---|---|
| Nominale temperatuur | 950℃ |
| Maat in de oven | 2000*1000*600 |
| Max laden eenmaal | 3,5 ton |
| Afmetingen | 3800*1830*3510mm |