| Model NO. | M3-012470-D4/4H |
|---|---|
| Product Name | Marco Hydraulic Scissor High Lift Table |
| Capacity | 1200kg |
| Lift Stroke | 4700mm |
| Close Height | 1150mm |
| Model NO. | M3-030045-D2 |
|---|---|
| Product Name | Marco Customsized Hydraulic Scissor Lift Table |
| Capacity | 3000kg |
| Lift Stroke | 450mm |
| Close Height | 280mm |
| Model NO. | M0-002050-D1+ MT 002045-D1 |
|---|---|
| Product Name | Marco Ergonomic Hydraulic Tilt Scissor Goods Lift |
| Capacity | 200kg |
| Lift Stroke | 500mm |
| Close Height | 360mm |
| Model NO. | M6-030299-D2 |
|---|---|
| Product Name | Marco Hydraulic Car Scissor Lift Table for Parking |
| Capacity | 3000kg |
| Lift Stroke | 2990mm |
| Close Height | 1090mm |
| Model NO. | e. g. M4-050130-D2 |
|---|---|
| Feature | Insulating |
| Transport Package | Wooden Pallet |
| Specification | CE |
| Trademark | Marco |
| Transport Package | Wooden Pallet |
|---|---|
| Specification | CE |
| Trademark | Marco |
| Origin | China |
| HS Code | 8428909090 |
| Model NO. | M4-030230-D2/2H |
|---|---|
| Feature | Insulating |
| Transport Package | Wooden Package |
| Specification | CE |
| Trademark | Marco |
| Model NO. | M3-030160-D2K |
|---|---|
| Product Name | Hydraulic Loading Dock Lift Table |
| Capacity | 3000 Kg |
| Lift Stroke | 1600 mm |
| Close Height | 305 mm |
| Model NO. | M4, 5-040300-D2/2H |
|---|---|
| Product Name | Marco High Good Scissor Lift Table |
| Capacity | 4000kg |
| Lift Stroke | 3000mm |
| Close Height | 800mm |
| モデル番号 | M5、5-120040-D2 |
|---|---|
| 製品名 | ヘビーデューティの機械的休憩と油圧リフト |
| 容量 | 12000kg |
| リフトストローク | 400mm |
| 近い高さ | 1000mm |