| مادی | الومینیوم |
|---|---|
| وزن | حدود 4 کیلوگرم |
| نوع Weilding | اصطکاک هم بزنید |
| رنگ | الومینیوم |
| نوع خنک کننده | خنک کننده آب |
| مادی | الومینیوم |
|---|---|
| رنگ | سیاه |
| فرکانس کار (GHz) | 20.0-30.0 (-1db) |
| درج ضرر (DB) | -2.5 |
| فرکانس توقف باند (GHz) | 10m ، ≥30db 1000m ، ≥80db |
| مادی | الومینیوم |
|---|---|
| دامنه فرکانس | 1445 ، ≥40db |
| پاسگاه | حدود 3DB |
| فرکانس کار (GHz) | 0.81-0.96 (-1db) |
| درج ضرر (DB) | -1.5 |
| مادی | الومینیوم |
|---|---|
| دامنه فرکانس (میلی متر) | 0.5MHz-3GHz |
| پاسگاه | استاندارد 3DB |
| توابع پاسخ | 0.05dB |
| فرکانس کار (GHz) | 20.0-30.0 (-1db) |
| مادی | الومینیوم |
|---|---|
| دامنه فرکانس | 700MHz-2.5 گیگاهرتز |
| پاسگاه | استاندارد 3DB |
| فرکانس کار (GHz) | 20.0-30.0 (-1db) |
| درج ضرر (DB) | -2.5 |