| مادی | الومینیوم |
|---|---|
| دامنه فرکانس | 100MHz-10GHz |
| کنترل سطح | TTL |
| فرکانس کار (GHz) | 40-70 |
| درج ضرر (DB) | -4.5 |
| مادی | الومینیوم |
|---|---|
| دامنه فرکانس (میلی متر) | 0.5MHz-3GHz |
| پاسگاه | استاندارد 3DB |
| توابع پاسخ | 0.05dB |
| فرکانس کار (GHz) | 20.0-30.0 (-1db) |
| مادی | الومینیوم |
|---|---|
| رنگ | سیاه |
| فرکانس کار (GHz) | 20.0-30.0 (-1db) |
| درج ضرر (DB) | -2.5 |
| فرکانس توقف باند (GHz) | 10m ، ≥30db 1000m ، ≥80db |