Sınır Denetim İstasyonunda Araç X-ışını İncelemesi için Hidrolik Makaslı Kaldırma Platformu
| Ekipman | Elektrikli Hidrolik Makaslı Platform |
| Model | M5-050040-D4/2L |
| Kullanım | Sınır Denetim İstasyonunda Araç X-ışını İncelemesi |
| Platform Boyutu (kapalı) | 6000x2500x800mm |
| Strok (yukarı kaldırma) | 400mm |
| Kaldırma kapasitesi (SWL) | 5000 Kg |
| Düşük dinlenme konumunda statik yük | 7000 Kg |
| Tamamen yukarı kalkma için toplam süre | 20sn |
| Yukarı ve aşağı konum anahtarı | Evet |
| Emniyet kenarı | Evet (Standart) |
| Kısa kenarlarda Tekerlek Kilidi (otomatik yuvarlanma koruması) | Evet (her iki uçta) |
| Kurulum yeri | Dış mekan |
| Güç Kaynağı | 380V/3ph/50HZ |
| Uzaktan Kumanda kutusu | Standart YUKARI/AŞAĞI/E-STOP |
| Kontrol | Makaslı lift için elektrikli aşırı yükleme ve düşük hidrolik basınç, otomatik yuvarlanma koruması, uyarı alarmı dahil PLC kontrol sistemi |
| Hidrolik güç ünitesinin korunması | IP65 |
| Hidrolik Sıvısı | BIO FD (Standart) |
| Kullanım yeri | Gelen ve Giden Özel Araç Mobil X-Ray Operasyon Alanı |
Tüm Marcolift standart lift tablaları, operasyonda güvenilirliği, dayanıklılığı ve güvenliği artırmak için yüksek kaliteli bileşenlerle üretilmektedir.
| Pompa | Bucher | Motor | Hoyer Denmark, koruma IP55 |
| Kontrol Paneli | Marco standart kontrol kutusu | Sızdırmazlık | İsveç, SKF |
| Silindir | Marco, patlama valfi ve sönümleme ile | Limit anahtarı | ABD, Suns |
| Emniyet çerçevesi | Limit anahtarlı alüminyum | Makas kolu | Q345B, profil çelik |
| Boya | Finlandiya, Tikkurila | Hidrolik hortum | ABD, Eaton |
Marco Ek Bileşen
Lift tablalarının standart ekipmanlarına ek olarak, Marcolift lift tablosunu güvenliği, çok yönlülüğü, uygulamayı ve basitçe işlemeyi artırmak için bir dizi aksesuarla sağlamak mümkündür.