| Model NO. | e. g.: M0-004080-D12H |
|---|---|
| Feature | Insulating |
| Transport Package | Wooden Pallet |
| Specification | CE |
| Trademark | Marco |
| Model NO. | 860 |
|---|---|
| Feature | Insulating |
| Transport Package | Wooden Pallet |
| Specification | CE |
| Trademark | Marco |
| Model NO. | E. g.: M1-010090-D22L |
|---|---|
| Feature | Insulating |
| Transport Package | Wooden Pallet |
| Specification | CE |
| Trademark | Marco |
| Model NO. | E. g.: M3-040090-D2 |
|---|---|
| Transport Package | Wooden Pallet |
| Specification | CE |
| Trademark | Marco |
| Origin | Ningbo, China |
| Transport Package | Wooden Package |
|---|---|
| Specification | CE |
| Trademark | Marco |
| Origin | Ningbo, China |
| HS Code | 8428909090 |
| Feature | Insulating |
|---|---|
| Transport Package | Wooden Package |
| Specification | CE |
| Trademark | Marco |
| Origin | Ningbo, China |
| Trademark | Marco |
|---|---|
| Origin | Ningbo, China |
| HS Code | 8428909090 |
| Application | Workshop Crane, Shipboard Crane, Warehouse Crane |
| Carrying Capacity | Weight Level |
| Model NO. | M3-020190-D2/2H |
|---|---|
| Product Name | Hydraulic Operated Turntable on Hydraulic Scissor |
| Capacity | 2000kg |
| Lift Stroke | 1900mm |
| Close Height | 700mm |
| Model NO. | M5-200060-D4/2L |
|---|---|
| Product Name | Industrial Hydraulic Scissor Lift Working Platform |
| Capacity | 20000kg |
| Lift Stroke | 600mm |
| Close Height | 670mm |
| Model NO. | e. g.: M2-020090-D2B |
|---|---|
| Feature | Insulating |
| Transport Package | Wooden Pallet |
| Specification | CE |
| Trademark | Marco |