| Model NO. | M5-030420-D2/2H |
|---|---|
| Product Name | Marco Hydraulic Scissor Lift Work Platform |
| Capacity | 3000kg |
| Lift Stroke | 4200mm |
| Close Height | 900mm |
| Model NO. | M7, 8-190317-D21 |
|---|---|
| Product Name | Marco Heavy Duty Stationary Hydraulic Scissor Lift |
| Capacity | 19000kg |
| Lift Stroke | 3170mm |
| Closed Height | 700mm |
| Model NO. | M4-030230-D2/2H |
|---|---|
| Product Name | Customized Hydraulic Scissor Lift Working Platform |
| Capacity | 3000kg |
| Lift Stroke | 2300mm |
| Close Height | 1200mm |
| Model NO. | M3-010200-D2 |
|---|---|
| Product Name | 2600mm Hydraulic Scissor Lift Working Platform |
| Capacity | 1000kg |
| Lift Stroke | 2000mm |
| Close Height | 600mm |
| Model NO. | M4-020285-2D/2H |
|---|---|
| Product Name | Marco Goods Lift Hydraulic Scissor Lift Platform |
| Capacity | 2000kg |
| Lift Stroke | 2850mm |
| Close Height | 700mm |
| Model NO. | M5-045450-D2/3H |
|---|---|
| Product Name | 4.5ton High Hydraulic Scissor Lift Table |
| Capacity | 4500kg |
| Lift Stroke | 4500mm |
| Close Height | 1500mm |
| Model NO. | M4, 5-090048-D2 |
|---|---|
| Product Name | Heavy Duty Robust Hydraulic Scissor Lift Table |
| Capacity | 9000kg |
| Lift Stroke | 475mm |
| Close Height | 540mm |
| Model NO. | 860 |
|---|---|
| Feature | Insulating |
| Transport Package | Wooden Pallet |
| Specification | CE |
| Trademark | Marco |
| Model NO. | M2-020090-D8/2L |
|---|---|
| Product Name | Marco Circular 4 Scissor Lift Table Stage Platform |
| Capacity | 2000kg |
| Lift Stroke | 900mm |
| Close Height | 245mm |
| Model NO. | M5, 7 020414-D2 |
|---|---|
| Product Name | Hydraulic Scissor Lift Working Platform |
| Capacity | 2000kg |
| Lift Stroke | 4140mm |
| Close Height | 857mm |