| Gęstość | 1,2 g/cm3 ~ 1,6 g/cm3 |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Tworzywo | PVC |
| Nazwa produktu | Mata łazienkowa Crystal PVC Compound |
| Funkcjonować | Podeszwa buta, mata łazienkowa, deszcz |
| Pojemność | 400 kg/h |
|---|---|
| Tworzywo | PVC |
| Stan | Nowy |
| Projektowanie śruby | Pojedyncze/podwójne |
| Świadczona usługa po sprzedaży | Inżynierowie dostępni do serwisowych maszyn za granicą, wsparcie online |
| Gęstość | 1,2 g/cm3 ~ 1,6 g/cm3 |
|---|---|
| Typ | Dziewica |
| Tworzywo | PVC |
| Stan | Nowy |
| Projektowanie śruby | Pojedyncze/podwójne |
| Density | 1.2g/cm3~1.6g/cm3 |
|---|---|
| Type | Virgin |
| Material | PVC |
| Condition | New |
| Screw design | Single/Double |