| Nr modelu | M0-020080-D2 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Custraulic Nożycznik Hydrauliczny |
| Pojemność | 2000 kg |
| Uzdrowisko | 800mm |
| Zamknij wysokość | 200mm |
| Model nr | M5, 5-120040-D2 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wytrzymałe przerwy mechaniczne i podnośnik hydrauliczny |
| Pojemność | 12000 kg |
| Uzdrowisko | 400 mm |
| Zamknij wysokość | 1000 mm |
| Rozstaw pikseli | 10 mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD3535 |
| Jasność | 1200 CD/M2 |
| Częstotliwość odświeżania | 7680 Hz |
| Ocena IP | IP43 |
| Rozstaw pikseli | 10 mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD3535 |
| Jasność | 8000 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | 7680 Hz |
| Ocena IP | IP66 |
| Rozstaw pikseli | 1,25 mm |
|---|---|
| typ panelu | KACZAN |
| Jasność | 800 cd/m2 |
| Częstotliwość odświeżania | 3840 Hz |
| Ocena IP | IP40 |
| Rozstaw pikseli | 5mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD2727 |
| Jasność | 6000 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | 1920 Hz |
| Ocena IP | IP65 |
| Rozstaw pikseli | 4mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD2727 |
| Jasność | 800 cd/m2 |
| Częstotliwość odświeżania | 7680 Hz |
| Ocena IP | IP43 |
| Rozstaw pikseli | 4mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD2727 |
| Jasność | 1200 CD/M2 |
| Częstotliwość odświeżania | 7680 Hz |
| Ocena IP | IP43 |
| Rozstaw pikseli | 1,25 mm |
|---|---|
| typ panelu | KACZAN |
| Jasność | 8000 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | 7680 Hz |
| Ocena IP | IP66 |
| Rozstaw pikseli | 3,91 mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD2727 |
| Jasność | 1000 cd/m2 |
| Częstotliwość odświeżania | 7680 Hz |
| Ocena IP | IP40 |