| Żywotność baterii | Ponad 10 godzin czuwania |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | Możliwość dostosowania |
| Łączność | Wi-Fi, 4G, Bluetooth |
| Jasność | 6000 nitów |
| Ocena wodoodporności | IP65 |
| Żywotność baterii | 8 godzin ciągłego |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | Możliwość dostosowania |
| Łączność | WiFi, Bluetooth |
| Jasność | 5000 nitów |
| Ocena wodoodporności | IP65 |
| Tworzywo | ABS |
|---|---|
| Średnica | 1,75 mm 3 mm |
| Waga netto | 1,0 kg |
| Opakowanie | Pakiet próżniowy ze środkiem osuszającym |
| Rozmiar szpuli | Otwór o średnicy 200 mm i średnicy 56 mm |