| Rozstaw pikseli | 1,8 mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD2121 |
| Jasność | 1500 cd/m2 |
| Częstotliwość odświeżania | 3840 Hz |
| Ocena IP | IP40 |
| Rozstaw pikseli | 7,62 mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD3535 |
| Jasność | 1200 CD/M2 |
| Częstotliwość odświeżania | 3840 Hz |
| Ocena IP | IP40 |
| Rozstaw pikseli | 1,25 mm |
|---|---|
| typ panelu | KACZAN |
| Jasność | 6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | 3840 Hz |
| Ocena IP | IP66 |
| Rozstaw pikseli | 8mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD3535 |
| Jasność | 6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | 3840 Hz |
| Ocena IP | IP65 |
| Rozstaw pikseli | 1,667 mm |
|---|---|
| typ panelu | IMD |
| Jasność | 8000 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | 3840 Hz |
| Ocena IP | IP66 |
| Rozstaw pikseli | 5,95 mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD3535 |
| Jasność | 1200 CD/M2 |
| Częstotliwość odświeżania | 1920 Hz |
| Ocena IP | IP43 |
| Rozstaw pikseli | 7,62 mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD3535 |
| Jasność | 6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | 7680 Hz |
| Ocena IP | IP66 |
| Rozstaw pikseli | 8mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD3535 |
| Jasność | 1200 CD/M2 |
| Częstotliwość odświeżania | 1920 Hz |
| Ocena IP | IP40 |
| Rozstaw pikseli | 4,81 mm |
|---|---|
| typ panelu | SMD2727 |
| Jasność | 7000 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | 7680 Hz |
| Ocena IP | IP66 |
| Rozstaw pikseli | 1,25 mm |
|---|---|
| typ panelu | KACZAN |
| Jasność | 7000 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | 3840 Hz |
| Ocena IP | IP66 |