| Pixel Pitch | 2mm |
|---|---|
| Panel Type | SMD1515 |
| Brightness | 1200 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| IP Rating | IP43 |
| Pixel Pitch | 4mm |
|---|---|
| Panel Type | SMD2727 |
| Brightness | 1000 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| IP Rating | IP40 |
| Pixel Pitch | 1.667mm |
|---|---|
| Panel Type | IMD |
| Brightness | 1000 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 3840Hz |
| IP Rating | IP40 |
| Pixel Pitch | 2mm |
|---|---|
| Panel Type | SMD1515 |
| Brightness | 8000 Nits |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| IP Rating | IP65 |
| Pixel Pitch | 7.62mm |
|---|---|
| Panel Type | SMD3535 |
| Brightness | 6500 Nits |
| Refresh Rate | 3840Hz |
| IP Rating | IP66 |
| Pixel Pitch | 1.923mm |
|---|---|
| Panel Type | SMD1515 |
| Brightness | 1000 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 3840Hz |
| IP Rating | IP43 |
| Pixel Pitch | 1.8mm |
|---|---|
| Panel Type | SMD2121 |
| Brightness | 1500 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 3840Hz |
| IP Rating | IP40 |
| Pixel Pitch | 1.5mm |
|---|---|
| Panel Type | COB |
| Brightness | 800 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 3840Hz |
| IP Rating | IP43 |
| Pixel Pitch | 1.667mm |
|---|---|
| Panel Type | IMD |
| Brightness | 800 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 1920Hz |
| IP Rating | IP40 |
| Pixel Pitch | 1.25mm |
|---|---|
| Panel Type | COB |
| Brightness | 1500 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| IP Rating | IP43 |