| Piksel Aralığı | 2 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD1515 |
| Parlaklık | 1200 CD/M2 |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP43 |
| Piksel Aralığı | 4 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD2727 |
| Parlaklık | 1000 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |
| Piksel Aralığı | 1.667mm |
|---|---|
| paneli tipi | imd |
| Parlaklık | 1000 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 3840 Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |
| Piksel Aralığı | 2 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD1515 |
| Parlaklık | 8000 nit |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Piksel Aralığı | 7,62 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD3535 |
| Parlaklık | 6500 nit |
| Yenileme hızı | 3840 Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Piksel Aralığı | 1.923mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD1515 |
| Parlaklık | 1000 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 3840 Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP43 |
| Piksel Aralığı | 1,8 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD2121 |
| Parlaklık | 1500 cd/m2 |
| Yenileme hızı | 3840 Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |
| Piksel Aralığı | 1,5 mm |
|---|---|
| paneli tipi | Koçan |
| Parlaklık | 800 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 3840 Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP43 |
| Piksel Aralığı | 1.667mm |
|---|---|
| paneli tipi | imd |
| Parlaklık | 800 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 1920hz |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |
| Piksel Aralığı | 1,25 mm |
|---|---|
| paneli tipi | Koçan |
| Parlaklık | 1500 cd/m2 |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP43 |