| Pixel Pitch | 2mm |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD1515 |
| Λάμψη | 1200 CD/M2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP43 |
| Pixel Pitch | 4 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD2727 |
| Λάμψη | 1000 Cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP40 |
| Pixel Pitch | 1,667 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | ΙΜΔ |
| Λάμψη | 1000 Cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 3840 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP40 |
| Pixel Pitch | 2mm |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD1515 |
| Λάμψη | 8000 νιτ |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Pixel Pitch | 7,62 χλστ |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD3535 |
| Λάμψη | 6500 νιτ |
| Ρυθμός ανανέωσης | 3840 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Pixel Pitch | 1.923mm |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD1515 |
| Λάμψη | 1000 Cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 3840 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP43 |
| Pixel Pitch | 1,8 χλστ |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD2121 |
| Λάμψη | 1500 cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 3840 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP40 |
| Pixel Pitch | 1,5 χλστ |
|---|---|
| τύπο πάνελ | ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ |
| Λάμψη | 800 Cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 3840 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP43 |
| Pixel Pitch | 1,667 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | ΙΜΔ |
| Λάμψη | 800 Cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 1920Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP40 |
| Pixel Pitch | 1,25 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ |
| Λάμψη | 1500 cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP43 |