| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 10+ ώρες αναμονής |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμο |
| Συνδεσιμότητα | WiFi, 4G, Bluetooth |
| Λάμψη | 6000 ψείρες |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP65 |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 8 ώρες συνεχόμενα |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμο |
| Συνδεσιμότητα | WiFi, Bluetooth |
| Λάμψη | 5000 nits |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP65 |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Διάμετρος | 1,75mm 3mm |
| Καθαρό Βάρος | 1,0 kg |
| Συσκευασία | Συσκευασία κενού με ξηραντικό |
| Μέγεθος καρούλι | Τρύπα 200mm Διάμετρος 56mm |