| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | M0-020080-D2 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Τελωνεία βαρέως τύπου αγαθά υδραυλικά ψαλίδια LIF |
| Ικανότητα | 2000 κιλά |
| Ανυψώνω | 800 χλστ |
| Ύψος κοντά | 200 χλστ |
| Μοντέλο αριθ. | M5, 5-120040-D2 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μηχανικά διαλείμματα βαρέως τύπου και υδραυλικός ανελκυστήρας |
| Ικανότητα | 12000 κιλά |
| Ανυψώνω | 400mm |
| Ύψος κοντά | 1000mm |
| Pixel Pitch | 10 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD3535 |
| Λάμψη | 1200 CD/M2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP43 |
| Pixel Pitch | 10 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD3535 |
| Λάμψη | 8000 νιτ |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Pixel Pitch | 1,25 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ |
| Λάμψη | 800 Cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 3840 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP40 |
| Pixel Pitch | 5mm |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD2727 |
| Λάμψη | 6000 ψείρες |
| Ρυθμός ανανέωσης | 1920Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Pixel Pitch | 4 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD2727 |
| Λάμψη | 800 Cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP43 |
| Pixel Pitch | 4 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD2727 |
| Λάμψη | 1200 CD/M2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP43 |
| Pixel Pitch | 1,25 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ |
| Λάμψη | 8000 νιτ |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Pixel Pitch | 3,91 χλστ |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD2727 |
| Λάμψη | 1000 Cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP40 |