| Piksel Aralığı | 5.95mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD3535 |
| Parlaklık | 1000 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP43 |
| Piksel Aralığı | 3 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD2121 |
| Parlaklık | 800 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP43 |
| Piksel Aralığı | 6 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD3535 |
| Parlaklık | 1500 cd/m2 |
| Yenileme hızı | 3840 Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |
| Piksel Aralığı | 4 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD2727 |
| Parlaklık | 8000 nit |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Piksel Aralığı | 3,91 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD2727 |
| Parlaklık | 1200 CD/M2 |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |
| Piksel Aralığı | 1,8 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD2121 |
| Parlaklık | 7000 nit |
| Yenileme hızı | 3840 Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Piksel Aralığı | 2 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD1515 |
| Parlaklık | 1000 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 3840 Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP43 |
| Piksel Aralığı | 10 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD3535 |
| Parlaklık | 6500 nit |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Piksel Aralığı | 1,8 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD2121 |
| Parlaklık | 800 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP43 |
| Piksel Aralığı | 10 mm |
|---|---|
| paneli tipi | SMD3535 |
| Parlaklık | 1000 Cd/m2 |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |