| Pixelhoogte | 5,95 mm |
|---|---|
| paneeltype | SMD3535 |
| Helderheid | 1500 cd/m2 |
| Vernieuwingsfrequentie | 7680 Hz |
| IP-classificatie | IP43 |
| Pixelhoogte | 1.667 mm |
|---|---|
| paneeltype | IMD |
| Helderheid | 800 CD/m2 |
| Vernieuwingsfrequentie | 1920Hz |
| IP-classificatie | IP40 |
| Pixelhoogte | 2,5 mm |
|---|---|
| paneeltype | SMD2121 |
| Helderheid | 7000 nits |
| Vernieuwingsfrequentie | 7680 Hz |
| IP-classificatie | IP66 |
| Pixelhoogte | 2 mm |
|---|---|
| paneeltype | SMD1515 |
| Helderheid | 6000 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | 1920Hz |
| IP-classificatie | IP65 |
| Pixelhoogte | 8 mm |
|---|---|
| paneeltype | SMD3535 |
| Helderheid | 8000 nits |
| Vernieuwingsfrequentie | 1920Hz |
| IP-classificatie | IP65 |
| Pixelhoogte | 4 mm |
|---|---|
| paneeltype | SMD2727 |
| Helderheid | 1500 cd/m2 |
| Vernieuwingsfrequentie | 7680 Hz |
| IP-classificatie | IP40 |
| Pixelhoogte | 4,81 mm |
|---|---|
| paneeltype | SMD2727 |
| Helderheid | 8000 nits |
| Vernieuwingsfrequentie | 1920Hz |
| IP-classificatie | IP66 |
| Pixelhoogte | 2 mm |
|---|---|
| paneeltype | SMD1515 |
| Helderheid | 1200 CD/M2 |
| Vernieuwingsfrequentie | 7680 Hz |
| IP-classificatie | IP43 |
| Pixelhoogte | 2 mm |
|---|---|
| paneeltype | SMD1515 |
| Helderheid | 1500 cd/m2 |
| Vernieuwingsfrequentie | 1920Hz |
| IP-classificatie | IP40 |
| Pixelhoogte | 10 mm |
|---|---|
| paneeltype | SMD3535 |
| Helderheid | 6000 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | 7680 Hz |
| IP-classificatie | IP66 |