| Pixel Pitch | 5.95 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD3535 |
| Λάμψη | 1500 cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP43 |
| Pixel Pitch | 1,667 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | ΙΜΔ |
| Λάμψη | 800 Cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 1920Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP40 |
| Pixel Pitch | 2,5 χλστ |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD2121 |
| Λάμψη | 7000 NIT |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Pixel Pitch | 2mm |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD1515 |
| Λάμψη | 6000 ψείρες |
| Ρυθμός ανανέωσης | 1920Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Pixel Pitch | 8 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD3535 |
| Λάμψη | 8000 νιτ |
| Ρυθμός ανανέωσης | 1920Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Pixel Pitch | 4 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD2727 |
| Λάμψη | 1500 cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP40 |
| Pixel Pitch | 4,81 χλστ |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD2727 |
| Λάμψη | 8000 νιτ |
| Ρυθμός ανανέωσης | 1920Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Pixel Pitch | 2mm |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD1515 |
| Λάμψη | 1200 CD/M2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP43 |
| Pixel Pitch | 2mm |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD1515 |
| Λάμψη | 1500 cd/m2 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 1920Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP40 |
| Pixel Pitch | 10 χιλιοστά |
|---|---|
| τύπο πάνελ | SMD3535 |
| Λάμψη | 6000 ψείρες |
| Ρυθμός ανανέωσης | 7680 Hz |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |