| Model NO. | M0-020080-D2 |
|---|---|
| Product Name | Customsized Heavy Duty Goods Hydraulic Scissor Lif |
| Capacity | 2000kg |
| Lift Stroke | 800mm |
| Close Height | 200mm |
| Model NO. | M5, 5-120040-D2 |
|---|---|
| Product Name | Heavy Duty Mechanical Breaks And Hydraulic Lift |
| Capacity | 12000kg |
| Lift Stroke | 400mm |
| Close Height | 1000mm |
| Pixel Pitch | 10mm |
|---|---|
| Panel Type | SMD3535 |
| Brightness | 1200 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| IP Rating | IP43 |
| Pixel Pitch | 10mm |
|---|---|
| Panel Type | SMD3535 |
| Brightness | 8000 Nits |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| IP Rating | IP66 |
| Pixel Pitch | 1.25mm |
|---|---|
| Panel Type | COB |
| Brightness | 800 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 3840Hz |
| IP Rating | IP40 |
| Pixel Pitch | 5mm |
|---|---|
| Panel Type | SMD2727 |
| Brightness | 6000 Nits |
| Refresh Rate | 1920Hz |
| IP Rating | IP65 |
| Pixel Pitch | 4mm |
|---|---|
| Panel Type | SMD2727 |
| Brightness | 800 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| IP Rating | IP43 |
| Pixel Pitch | 4mm |
|---|---|
| Panel Type | SMD2727 |
| Brightness | 1200 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| IP Rating | IP43 |
| Pixel Pitch | 1.25mm |
|---|---|
| Panel Type | COB |
| Brightness | 8000 Nits |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| IP Rating | IP66 |
| Pixel Pitch | 3.91mm |
|---|---|
| Panel Type | SMD2727 |
| Brightness | 1000 Cd/m2 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| IP Rating | IP40 |